Montáž klimatizace

 

Nabízíme také montáž klimatizace za nejnižší možné ceny se zachováním maximální profesionality a kvality.
Dodáváme také samotné klimatizační jednotky značky Electrolux, která je minimálně poruchová a se zárukou 5 let, dále Sinclair, Daikin, Toshiba a další.
Doprava do 100km zdarma

 

Montáž klimatizace probíhá tak, že se předem domluví schůzka v místě instalace, navrhne se řešení a sjedná vhodný termín pro montáž klimatizace, která trvá 6-12 hodin, dle náročnosti.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Všechny dodávané klimatizace umí i invertaci – topení, na principu tepelného čerpadla, které dosahuje až COP 4 (topný faktor), to znamená, že pokud klimatizaci dodáte 1kW, bude topit jako 4kW přímotop. Je to způsobeno předáváním tepla – ve venkovní jednotce se chladí studený vzduch na ještě nižší teplotu a zbylé teplo se předá do místnosti. Samozřejmě účinnost klesá se snižující se venkovní teplotou, ale za normálních okolností bude vždy úspora minimálně 50%.

Pravidelné prohlídky

Dále se můžeme domluvit na pravidelné prohlídky, které obsahují vyčištění výparníku a kondenzátoru, kontrolu úniku chladiva, měření sací teploty a čištění všech filtrů. Zabráníte tím nadměrnému namáhání kompresoru v případě nějaké poruchy a tak Vám bude klimatizace sloužit řadu let.

 

klima venkovni vnitrni